image description

7 листопада відбудеться презентація комунальної установи «Офіс Реформ Харкова» та запуску першої в Україні технології Mobile ID у партнерстві з компанією «Vodafone».

Харків став першим та єдиним містом України, яке реалізовує проект Smart City з компанією «Vodafone». Після підписання Меморандуму про співпрацю між Харківським міським головою Генадієм Кернесом та генеральним директором «Vodafone Україна» Ольгою Устиновою було виділено 36 пріоритетних проектів у різних сферах життєдіяльності міста. Одним з таких став Mobile ID.

Mobile ID або «мобільний паспорт» - це сучасний спосіб ідентифікації особи за допомогою мобільного телефону. Він є одним із 3-х загальновизнаних державою електронних способів ідентифікації особи. Крім високого рівня мобільності та зручності, однією з головних переваг Mobile ID є безпека особистих даних користувача.

Організатори презентують план роботи та поточні проекти Офісу Реформ Харкова, а представники Vodafone розкажуть про переваги та перспективи технології Mobile ID, продемонструють її використання на практиці.

Також на заході вручать перші 10 сертифікатів на безкоштовне підключення послуги Mobile ID.

Наприкінці усі бажаючі зможуть поставити питання спікерам. На презентації діятиме експозона.

Серед спікерів Олег Дробот, Директор Департаменту реєстрації Харківської міської ради; Михайло Лазарєв, Голова Молодіжної ради при Харківському міському голові; Сергій Скрипніков, Заступник генерального директора «Vodafone Україна», регіон Північ

Нагадаємо, рішенням сесії Харківської міської ради VII скликання 17.10.2018 було створено комунальну установу «Офіс реформ Харкова» під патронатом Харківського міського голови Генадія Кернеса. Команда Офісу реформ Харкова наразі займається розробкою та впровадженням інноваційних проектів, досліджують новаторські ідеї України та світу, а також акумулюють успішні харківські ініціативи для обміну з іншими регіонами.


На презентації під одним дахом об’єднаються громадські активісти та діячі, лідери думок, радники та реформатори - усі, хто готовий зустріти електронне майбутнє.

Початок реєстрації о 17:30

Локація: Fabrika.space, вул. Благовіщенська, 1, 2 поверх


Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/events/1185599074936414/

Координатор по роботі зі ЗМІ: Маргарита Дежкіна
e-mail: reform.kharkiv@gmail.com

Акредитація ЗМІ за номером 097-395-79-66
або за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3n16vQsJ_5LbGeHUdGrZYkU5jdd3sMpTHnBZjiKVeWVR2Yw/viewform