image description

Збірна Харківської області-1 достроково виграла два комплекти золотих медалей чемпіонату України з водного поло.
У Кам'янському (Дніпропетровська обл.) відбувся вирішальний матч відразу двох чемпіонатів України з водного поло: серед команд вищої ліги і серед юніорів 2002 року народження. Зустрічалися збірна Харківської області-1 та команда зі Львова.

Харківські ватерполісти випереджали суперників на три очки в турнірній таблиці, тому в разі успіху вони достроково ставали переможцями обох чемпіонатів.

Перші два періоди пройшли в рівній боротьбі, і до великої перерви збірна Харківської області-1 вела тільки з різницею в один м'яч 2:1 (голи у харків'ян забили Дмитро Ашанин і Олег Кремса). Але поступово перевага харків'ян зросла, і в результаті команда виграла з загальним рахунком 8:3 (решту голів забили Володимир Грабовський, Гнат Маймулін, Максим Горудко, Ілля Мітюрич, Дмитро Ашанин і Олег Кремса).

Таким чином, харківські ватерполісти вперше за багато років виграли відразу два золотих комплекти нагород - серед команд вищої ліги і серед юніорів 2002 року народження.