image description

За ініціативою Харківського міського голови Геннадія Кернеса буде створено платформу для збору ідей та пропозицій від жителів для реалізації проєктів в сфері урбаністики, культури та туризму.

Нещодавно проводилось опитування, пов’язане з розробкою бренда міста. За його результатами харків’яни зазначали важливість необхідності збереження історико-культурного фонду, реновації промислових зон, створення пішохідних вулиць, розвитку культурних подій і місцевих музеїв, а також проектів, які б робили місто ще більш привабливим для жителів і туристів.

У зв'язку з цим мер підкреслив, що має намір продовжувати співпрацювати з жителями у цьому напрямку та поставив завдання перед комунальною установою “Офіс реформ Харкова” створити платформу для збору та обміну ідей від жителів та створенню переліку проєктів у сфері урбаністики, культури та туризму.

«Наша команда давно працює над розвитком Харкова, і сьогодні зміни ви бачите неозброєним поглядом. Все, що було запропоновано, мені дуже близьке, адже містобудування - це безперервний процес. І ми не словом, а ділом покажемо результат! Упевнений, до цього процесу підключиться багато талантів, експертів і бізнес, адже в успіху Харкова грає роль кожен з харків'ян!» – зауважив міський голова