image description

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, офіційно відкриває свій перший Центр підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу 1 липня 2020 року в Харкові. Нагадаємо, Мінцифри планує сприяти відкриттю таких центрів у кожному місті України.

Партнерами та спонсорами, завдяки яким проєкт реалізується в Харкові, стали Visa і ХУАВЕЙ УКРАЇНА. Регіональний партнер — Офіс реформ Харкова.

О 10.00 стартуватиме програма офіційного відкриття за участі Віцепрем’єр-міністра – Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, заступника Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан, Харківського міського голови Геннадія Кернеса, голови Харківської ОДА Олексія Кучера, директора ТОВ «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» Ма Ці.

Дистанційно приєднається до офіційного відкриття Віра Платонова, старший віцепрезидент і директорка регіонального підрозділу компанії Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.

Упродовж дня передбачені практичні лекції та презентації, що відбуватимуться щогодини в режимі офлайн з дотриманням усіх правил карантину. На лекціях зможуть бути присутні до 10 осіб, які зареєструються та отримають підтвердження. Також цього дня можна буде потрапити на екскурсію до Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес. Для цього обов’язково зареєструватись у формі: https://forms.gle/UHnvy1WfRHxsqrQH7

Акредитація для журналістів за цим посиланням: https://forms.gle/4qgwDtyj2hBLsE3E6

Усі охочі зможуть переглядати лекції в режимі онлайн-трансляції на Facebook-сторінці Дія.Бізнес.

Вже починаючи з 2 липня, кожен підприємець зможе отримати в Центрі підтримки підприємців фахові консультації в напрямках пошуку та валідації бізнес-ідеї, створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, доступу до фінансів, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки, фандрейзингу тощо.

Також підприємці зможуть навчатись на системних освітніх програмах і відвідувати воркшопи, майстер-класи, використовувати поп-ап локацію для тестування власного продукту.

Центр підтримки підприємців у Харкові розташований за адресою: вул. Сумська, 65.

Нагадаємо, 28 травня 2020 року в Харкові в межах Національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційованим Міністерством цифрової трансформації України, відбулось технічне відкриття першого центру підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу.

Також 28 травня 2020 року на порталі Дія.Бізнес з’явилась можливість безкоштовних онлайн-консультацій підприємців за допомогою сервісів відеозв’язку.