image description

Концерт до Дня дітей зібрав артистів з Харкова, Києва, Одеси та інших міст України.
1 червня на площі Свободи пройшла Всеукраїнська акція «Ми - діти, ми - Всесвіт», присвячена Міжнародному дню захисту дітей. На сцені і всій площі виступили понад 4 тисячі дітей - учні шкіл естетичного виховання та загальноосвітніх шкіл, учасники хореографічних колективів, спортсмени - переможці міжнародних чемпіонатів, велосипедисти, черлідери, гімнасти, а також хорові колективи з восьми міст різних регіонів України: Ужгорода, Києва, Хмельницького, Мелітополя, Одеси, Бахмута, Тернополя, Добропілля. На багатометровій сцені, разом з професійним оркестром «Prime Orchestra», кілька дитячих хорів виконали українські та світові музичні хіти. А всю площу заповнили танцюристи і спортсмени, об'єднані одночасним виконанням театральної постановки.

Харківський міський голова Геннадій Кернес, під патронатом якого пройшла акція, привітав учасників та численних глядачів. «Це - фантастика! Зараз тут б'ється серце Харкова, і його чує вся Україна. І такий гармонійний, єдиний порив декількох тисяч талантів, справжніх зірок - це найкращий приклад нам, дорослим. Приклад того, що всім разом потрібно боротися за мир, за ваше світле майбутнє. Це складна і потрібна робота, якою кожен з вас буде пишатися. Я пишаюся кожним з вас, як і ваші батьки і друзі.

Я сердечно дякую і вітаю вас з вашим святом. Бажаю рости такими ж талановитими і успішними, а головне - щасливими людьми. А нам, дорослим, не дивлячись ні на що, - бути мудрими і сильними заради спокійного і мирного майбутнього.

Зі святом, з початком канікул, спасибі за це чудове шоу!» - сказав після концерту міський голова.