image description

ПРО ПОДІЮ
Придбай абонементи на ІІІ Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs!

Фестивальні кінопокази, майстер-класи, вечірки, церемонії відкриття і закриття за участі спеціальних гостей – все це чекає на вас у Харкові із 25 по 29 вересня!

Вартість фестивального абонементу за ціною ранньої пташки – 500 грн.
Вартість спеціального абонементу для студентів, пенсіонерів та учасників АТО/ООС – 200 грн.

Абонемент забезпечує доступ на події кінофестивалю:
• доступ на кіносеанси за попереднім бронюванням місць у залі на сайті фестивалю або у разі наявності вільних місць у залі;
• індустрійна секція, майстер-класи, воркшопи (за попереднім бронюванням місць на деякі майстер-класи);
• пітчинг документальних кінопроектів;
• церемонії відкриття та закриття (необхідно буде підтвердити присутність на церемоніях, аби фестивальний оргкомітет міг розрахувати кількість місць)

Обміняти придбаний абонемент на фестивальну перепустку ви зможете 25 вересня, у день відкриття кінофестивалю, перед початком церемонії відкриття або за адресою: м. Харків, вул. Чернишевська, 10.

Про втрату чи викрадення перепустки варто повідомити відповідних представників фестивалю за адресою office@meetdocsfestival.com

Особи, які не досягли 18-річного віку, не мають права бути акредитованими фестивалем. Виключення становлять лише ті неповнолітні, які беруть участь у конкурсі відеороликів MeetKids. На фестивалі неповнолітні у будь-якому випадку повинні супроводжуватись дорослими.

Абонемент також надає доступ до спеціального заходу фестивалю – пітчингу кінофестивалю Kharkiv MeetDocs, який пропонує перспективним та амбіційним кінематографістам презентувати представникам міжнародної кіноіндустрії повнометражні документальні кінопроекти, які торкаються питань історії, життя та культури східних регіонів України.