Про проект

Що таке Портал Харків'янина?

Це сайт і мобільний додаток для міських ініціатив. Тут ви зможете проявити себе, подавши ідею або проект; вплинути на розвиток міста, голосуючи за ініціативу або проходячи опитування; оцінити найважливіші новини; дізнатися про цікаві заходи, які можна відвідати у Харкові.

Які бали і досягнення можна отримати?

Історія ваших дій на сайті та сума накопичених балів формує загальний рейтинг.

Ви накопичуєте бали за:
  • Подання ініціативи (+10 балів)
  • Голосування за ідеї проектів (+5 балів)
  • Участь в онлайн опитуваннях (+3 бали)
  • Оцінювання новини (+2 бали)
  • За те, що розповідаєте про нас в соц. мережах (+1 бал)

А також, ми нагороджуємо користувачів почесними званнями. Зберіть усю колекцію відзнак і станьте найактивнішим харків'янином! Мешканці міста, що отримали цей статус, зможуть відвідувати «зачинені» заходи і збільшать коло своїх можливостей.

Як обміняти бали на подарунки?

За виконання певних дій на сайті вам нараховуються бали в особистий кабінет. Накопивши достатню суму, ви можете вибрати собі подарунок, який надалі заберете у модераторів Порталу. Це послуги, починаючи від квитків у кіно і на концерти в ККЗ "Україна", закінчуючи аксесуарами для гаджетів.

Які у вас є можливості?

Ви можете допомогти Харкову стати найкомфортнішим містом у світі, запропонувавши свої унікальні ідеї. Кращі з них ми реалізуємо за кошти бюджету участі.

Що таке бюджет участі?

Це проект міської ради, в якому мешканці міста мають право самостійно розподіляти міські фінанси на потрібні, на їх думку, ініціативи. На реалізацію проектів, поданих у 2019 році передбачені 50 млн гривен. Але є 1 важлива умова - вартість реалізації вашої ідеї не повинна перевищувати 1,5 млн гривен. Ознайомиться з положенням про "Бюджет участі" можна за посиланням.

Хто подає ініціативи?

Майбутнє високих технологій вже настало, тому інноваційні проекти в пріоритеті. Але цього року Робоча група визначила 8 пріоритетних напрямків, читайте про них у розділі «Ініціативи»

Які ініціативи можна подати?

Майбутнє високих технологій вже настало, тому інноваційні проекти в пріоритеті. Але ми чекаємо і інші ваші ініціативи, якщо їх ще не фінансує міська рада, і вони не суперечать законодавству.

Що таке BankID?

Це електронна система ідентифікації користувача, що дозволяє дистанційно підтвердити особу, шляхом використання його даних, що зберігаються в обслуговуючому банку. У такий спосіб, ми точно будемо упевнені, що ви зареєстровані в Харкові і чесно заробляєте бали, голосуєте за ініціативи. "Накрутка" балів і голосів з цією системою стала неможливою.

Хто і як реалізовує проекти?

Ваші проекти реалізує команда профільного Департаменту Харківської міської ради. Громадські організації (які подали ініціативу) можуть взяти це зобов'язання на себе.

Як проходить відбір?

Ви подаєте свою геніальну ідею проекту. Якщо вона не суперечить законодавству, форма заповнена вірно і її можливо реалізувати, то ми публікуємо її на порталі, де харків'яни можуть проголосувати за обрані проекти. Технічну перевірку життєздатності проекту проводить робоча група, але визначаєте переможців ви самостійно. Кращі проекти будуть реалізовані впродовж року.

Опитування? Несподівано! Навіщо їх проводити?

Щоб ми розуміли ваше бачення розвитку міста. Нам дуже потрібний зворотний зв'язок. Проходьте опитування на порталі і ми краще зрозуміємо один одного.

Навіщо оцінювати новини?

Під кожною новиною ви можете ставити оцінку і отримувати за це бали. Нам це необхідно для того, щоб ми бачили як ви ставитеся до того, що відбувається у місті.

Куди піти в Харкові?

Ми прагнемо дати максимум корисної інформації, тому створили календар важливих подій. Ви перші дізнаєтеся про найцікавіші заходи, щоб зробити кожен свій день незабутнім.
Пам'ятайте, ми самі створюємо наше майбутнє. Разом ми можемо все!

Відкрити у додатку